אודות משרד עו"ד יוחאי טל

 

עורך דין יוחאי טל – 15 שנות ניסיון

עו"ד יוחאי טל הינו בעל רישיון עריכת דין משנת 2006 ובעל ניסיון בתחום הנדל"ן בכלל ובתחומי ההשקעות והיזמויות בפרט. כעורך דין לענייני מקרקעין, מאמין עו"ד טל כי תפקידו של פרקליט בעסקאות נדל"ן מתחיל כבר בתחילת החיפוש של הלקוח אחר נכס מתאים לרכישה, כאשר הוא ממשיך בליווי לאורך המשא ומתן ליצירת העסקה עצמה וניסוח הסכם המכר, עד לקבלת המפתחות לדירה החדשה ורישומה כחוק. לקוחותיו של עו"ד טל מגיעים מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד, לאור המוניטין המוכח שלו בתחום זה, המסייע לייצוג האינטרסים של כל לקוח ולקוח נאמנה לאורך כל הדרך.

עו"ד יוחאי טל – ליווי משפטי בעסקאות נדל"ן

עו"ד טל מביא עימו ראייה מרחבית ושילוב אופטימלי בין עסקים ומשפט, במיוחד בתחום השקעות הנדל"ן  שבו הוא צבר את נסיונו הרב ובקיאותו המקצועית. הוא מעניק ייעוץ משפטי צמוד ללקוח עוד מראשית המשא ומתן והגישוש אחר נכס פוטנציאלי מתאים לקנייה, תוך ביצוע כל הבדיקות המקדמיות הנדרשות בטרם קניית נכס המקרקעין, לרבות בדיקות משפטיות ועסקיות מקדמיות, עריכת חוזה המכר, דיווח לרשויות המס ורישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין.

השקעות בנדל"ן נחשבות ליציבות בהשוואה להשקעות בענפים אחרים ולכן הן הפכו פופולריות מאוד בשנים האחרונות בקרב ישראלים רבים, שהעדיפו לרכוש נכס ולדעת בכל עת מהו השווי שלו ומהי התשואה האפשרית בעת מכירה עתידית. כמלווה של עסקאות רכש ומכר מגוונות, יכול עו"ד טל לתרום רבות גם בפן המשפטי וגם בפן העסקי, לטובת הבניית הסכם הוגן ונכון כלכלית עבור מיוצגיו בעסקאות נדל"ן.

ייצוג האינטרס של הלקוח מתחילת התהליך ועד לסופו

ייחודו של עורך דין טל הוא ביכולתו להעניק יחס אישי וחם, מעבר לייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, כאשר המטרה היא מתן ערך מוסף בדמות ניתוח העסקה העומדת בפני הלקוח מאלף ועד תו, ביצוע ההערכה באשר לכדאיות העסקה וניהול הסיכונים בה, בצורה שתהיה ברורה ומהימנה ומתוך רצון לשקף ללקוח את ההליך כולו כהוויתו ושיתופו המלא כל העת.

בקיאותו של עו"ד יוחאי טל מאפשרת לו לייעץ ללקוחות ולייצג אותם במגוון תחומי משפט, לרבות השקעות בחו"ל, ירושות וצוואות, ייפוי כוח מתמשך וכמובן עסקאות מכר ורכש של נכסים בישראל. המשרד מלווה את הלקוחות בכל שלב באופן צמוד ומתוך מטרה להביא לידי ביטוי את מטרותיהם העסקיות והפרטיות בתיקים השונים, לשביעות רצונם בכל היבט.

ייעוץ מאנשי מקצוע מומחים בתחומם בכל עסקאות הנדל"ן

משרדו של עו"ד יוחאי טל מצוי בקשרים הדוקים עם מומחים רלוונטיים בתחום הנדל"ן, כגון שמאי מקרקעין, יועצי משכנתאות ואנשי מקצוע נוספים, זאת מתוך שימת הלקוח במרכז והרצון להעניק לו מעטפת מלאה של שירות מקצועי ומדויק ככל האפשר.

סיעור המוחות ושילוב הידע והבקיאות של כל הנוגעים בדבר, בכל עסקה ועסקה, מביאים לסגירת עסקאות משביעות רצון שמהוות הצלחה משפטית ועסקית ברורה עבור הלקוח.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

077-7900490

או מלאו את הטופס