השקעות נדלן בחול

השקעות נדלן בחול שומרות על ההון שלכם במקום בטוח

עסקאות לרכישת נדל"ן מחוץ לישראל, הפכו בשנים האחרונות לבחירה של יותר ויותר ישראלים שנמאס להם משוק הדירות המאתגר בארץ ומהתשואה הנמוכה של הנכסים. השקעות נדלן בחול עשויות להיות הזדמנות כלכלית חד פעמית ומשתלמת ביותר עבור קונים ישראלים, כמו גם לדרך יציבה לשמור על ערך הכסף לטווח הארוך. משרדנו מלווה לקוחות בתהליכי רכישה של דירות בחו"ל ובפרט השקעות נדלן בארהב, מתוך מטרה לסייע לרוכשים לוודא את תקינותן המשפטית של עסקאות הנדל"ן ולהעניק שירותי עורך דין מקרקעין מומחה בכל שלבי הרכישה.

השקעות נדלן בחול הן דרך בטוחה לשמור על ערך הכסף שלכם

השקעה בנדלן נחשבת להשקעה יציבה וסולידית, בוודאי בהשוואה להשקעה פיננסית בשוק ההון, אך שוק הנדל"ן הישראלי הפך לתנודתי במיוחד בשנים האחרונות ולכן המעבר אל רכישת דירות בחו"ל החל לצבור תאוצה. דירות שהתשואה שלהן גבוהה באופן עקבי, שיכולות להיות מושכרות בקלות ולהפוך לנכס מניב לאורך זמן – הן אטרקטיביות מאוד עבור רוכשים ישראלים.

מחירים של דירות שיש להן ביקוש, למשל כאלה שנמצאות בקרבת מוסדות לימוד או מרכזי תרבות, יהיו נמוכים ביחס להיצע הישראלי המקביל, מה שהופך את כמות הלקוחות הפוטנציאליים לרכישת נכסים בחו"ל לגבוהה הרבה יותר, כיוון שההון הראשוני הנדרש לצורך הקנייה אינו גבוה כמו בנכסים הממוקמים בישראל. במקביל, עם זאת, גם בעלי הון שיכולים להרשות לעצמם לקנות נכס יוקרתי בארץ, מעדיפים כיום "לחלק" את ההשקעה לכמה נכסים בחו"ל, ליהנות מהפירות הכלכליים שהיא מניבה ובכך למקסם את היכולת שלהם להרוויח.

ליווי של עורך דין נדל"ן בעסקאות מחוץ לישראל

 ישנם הבדלים רבים בין הסכמי מכר של נדל"ן בחו"ל לדירות בישראל, כאשר מטרת הליווי של עורך דין קניית דירה היא לייצר מקסימום שקיפות ללקוח, בפרט בעסקאות שבהן הוא איננו נוכח בנכס עצמו אלא קונה אותו בעסקה מרחוק. זוהי שיטה מקובלת ולגיטימית לרכישת דירות, אך יש בה סיכונים מטבע הדברים, לכן תפקידו של עורך הדין לוודא כי כל שלבי הרכישה הם חוקיים ומשקפים את אינטרס הלקוח, לרבות ענייני המיסוי – השונים בין מדינה למדינה.

לקבלת שיחת יעוץ חינם

077-7900490

או מלאו את הטופס
לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

השקעות נדלן בארהב – כיצד אמריקה הפכה ליעד פופולרי

ארצות הברית נחשבת לאחד מהיעדים המבוקשים ביותר, לרכישת נדל"ן ב"שלט רחוק" על ידי משקיעים ישראלים. התמיכה ברוכשים כאלה, צריכה להיעשות כבר בשלב בחירת הנכס ומתוך רצון להבטיח שזוהי אכן עסקה משתלמת, שלא תוליד "הפתעות" לא נעימות בהמשך הדרך.

הרעיון הוא ליהנות ממחירי הדירות הנמוכים ומהתשואה הגבוהה שלהם, בין אם ההשקעה נעשית לצורך מכירה עתידית ברווח ובין אם הדירה תושכר ותהווה נכס מניב לטווח ארוך. משרדנו מעניק שירותי ייצוג ללקוחות הרוכשים דירות בארה"ב ומסייע להתנעת תהליך הקנייה מול חברות התיווך השונות, ביצוע בדיקות מעמיקות ובחינת חוזי הרכישה, להגנה על הכסף שלכם ולצורך השלמת העסקה באופן בטוח ועם שקט נפשי.

לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם