עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין לליווי וייצוג בפרוייקטים ועסקאות נדל"ן

עסקה לרכישת מקרקעין היא העסקה הגדולה ביותר מבחינה כלכלית שאדם מבצע במהלך החיים, לכן סיוע של עורך דין נדל"ן הוא הכרחי ולליווי המשפטי ישנה משמעות ותרומה רבה. עו"ד מקרקעין מייעץ למוכרים ולרוכשים בשוק הפרטי והעסקי, כמו גם ליזמים וקבלנים, כאשר המטרה היא הבאת האינטרס של הלקוח לידי ביטוי בכל שלבי העסקה, עד לסגירתה. משרדנו מעניק שירותי עורך דין מקרקעין לסוגיהם השונים, לרבות עסקאות בישראל ומחוצה לה, מיסוי מקרקעין, חתימה על חוזים ועוד.

ליווי של עורך דין נדלן בעסקאות רכישת נכסים מקבלן

בכל הקשור לעסקאות רכישה או מכירה של דירות בפרויקטים חדשים, עורך דין קניית דירה מעניק ייעוץ ללקוח שאותו הוא מייצג, בהתאם לצורך והעניין שלו בעסקה, כבעל דירה או קבלן המוכר נכס או כלקוח פוטנציאלי לרכישת דירה. משרדנו מייצג יזמי נדל"ן וקבלנים וכן רוכשי דירות במגזר הפרטי והעסקי ומכאן היכולת להעניק מעטפת של שירות משפטי המותאם ללקוח, מרגע החתימה על החוזה ועד להענקת המפתח.

לרכישת דירה חדשה ישנם היבטים ייחודיים מבחינת הרוכשים: נכסים שהם עדיין "על הנייר", מצריכים הסברים והבהרות שהם מעבר להצגת תוכנית בנייה של הנכס עצמו, לרבות התייחסות לתוכניות בנייה עתידיות באזור שבו ממוקם הנכס ונתונים נוספים. הסיוע המשפטי שרוכשים יכולים לקבל, בין היתר, הוא עריכת בדיקות של היזם והקבלן ובחינת החוסן הפיננסי שלו, המוניטין וסטנדרט הבנייה. מכיוון שלא מדובר ברכישת נכס קיים, הליווי של עו"ד מקרקעין יסיר דאגות מלבכם ויעזור לכם לקדם את העסקה עם תחושת בטחון.

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

077-7900490

או מלאו את הטופס
לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

ייעוץ ברכישה או מכירת דירות יד שניה

כאשר לדירה יש כבר בעלים קיימים, עסקת הנדל"ן היא שונה ותפקידו של עורך הדין הוא לוודא שהמיוצג שלו מקבל את הנתונים המלאים באשר לנכס ומחליט לסגור עסקה, רק כאשר היא מיטבית עבורו. בהיבט המשפטי, יש לערוך בדיקות מגוונות וביניהן המצב של הדירה מבחינת בעלי הזכויות עליה, תשלומים עתידיים, היתרי בנייה ועוד. עבור מוכרים – יש לבחון את אפשרויות המימון של הקונה ולוודא כי המוכר יקבל את התמורה המלאה על הנכס, כפי שסוכם.

ליווי ברכישת נכסים להשקעה בחו"ל

רכישת נדל"ן יד שניה הממוקם מחוץ לישראל, הפכה לבחירה פופולרית בקרב משקיעים שהעדיפו להימנע מביצוע עסקאות בשוק הנדל"ן הדינמי בארץ. ייצוג משפטי וייעוץ בעסקאות של השקעות נדלן בחול מהוות אף הן חלק מהשירות של משרדנו.

עו"ד מקרקעין בפרויקטים של התחדשות עירונית

פרוייקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, מצריכים ליווי משפטי של היזמים ושל הדיירים כאחד. משרדנו מלווה יזמים וקבוצות דיירים בבניינים שעומדים בפני פרויקטים של התחדשות עירונית,על מנת להתניע פרויקטים של בנייה מסוג זה. בנוסף אנו מעניקים ייצוג מגוון בתחום ההתחדשות העירונית, עבור בעלי דירות המבקשים למכור את הנכס שלהם לאחר סיום הפרויקט – או כאשר קונים פוטנציאליים מתעניינים ברכישת נכסים המועמדים או שעברו את אחד מן הפרויקטים הללו

לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם