עורך דין קניית דירה

ליווי עורך דין קניית דירה בעסקאות נדל"ן פרטיות ועסקיות

משרדנו מלווה רוכשים ומוכרים של דירות ונכסים שונים, מתוך מטרה לספק ליווי משפטי מדויק בכל סוגי העסקאות: דירות למגורים, נכסים לבעלי עסקים, דירות להשקעה בארץ וכן השקעות בנדל"ן מחוץ לישראל. פנייה אל עורך דין קניית דירה היא מהפעולות הראשונות שיש לבצע, בתחילת תהליך רכישת נכס ולאורך כל שלבי הרכישה, עד לקבלת המפתח, כיוון שלעסקאות נדל"ן ישנם היבטים משפטיים רבים. המיומנות של משרדנו בעריכה וניסוח של הסכמים לרכישת נדל"ן, הסכמי מכר, מיסוי ועוד – מייצרת תחושת בטחון בקרב הלקוחות, הזוכים לייצוג של פרקליט מנוסה הפועל לטובת האינטרסים שלהם.

רכישת נדל"ן נחשבת להשקעה בטוחה

העלייה בביקוש לרכישת דירות, במקביל לירידה בהשקעות של ישראלים במניות ובשוק ההון בכלל, מוכיחה כי הישראלים מעדיפים להשקיע את כספם במקום בטוח, שיהיה כמה שפחות דינמי. רכישה של דירה ומכירתה בתשואה גבוהה, או השכרתה מתוך רצון לייצר ממנה נכס מניב לאורך שנים, הן החלטות כלכליות חכמות והמסוכנות הפיננסית שלהן נמוכה. אנו מלווים רוכשים ומוכרים בעסקאות נדל"ן של דירות חדשות וכן נכסים מיד שנייה.

עורך דין קניית דירה יערוך את כל הבדיקות הנדרשות לפני רכישת הנכס

הסיוע בפועל של עורך דין נדלן מתחיל כבר בשלב של חיפוש הנכס, כאשר המטרה היא למצוא את העסקה הנכונה עבור הלקוח ולוודא שסעיפי חוזה הקנייה בהירים ועומדים בתנאי החוק. ישנן כמה בדיקות שעורך הדין המלווה יבצע, בעיקר בעת רכישת דירה מיד שנייה, ביניהן:

  1. וידוא בעלי הזכויות בנכס – על מנת לוודא העברת בעלות מסודרת ומלאה לרוכשים החדשים.
  2. קבלת מידע באשר לשעבוד הנכס – באם קיים, מה שעלול להוות מכשול בתהליך הרכישה.
  3. בחינת מצב הנכס לרבות נזקים שלא נראים לעין וכן מטרדים באזור שבו ממוקם הנכס.

עורך הדין המלווה יסייע בהקצאה של תקציב עבור הרכישה העתידית, כאשר יביא בחשבון את המיסים השונים שעסקת נדל"ן ישראלית כרוכה בהם, לרבות עמלת התיווך, שכר טרחת עורך הדין עצמו, היטל ההשבחה ומס הרכישה – שגובהו תלוי בנסיבות שבהן בוצעה הקנייה. 

 

לקבלת שיחת יעוץ חינם

077-7900490

או מלאו את הטופס
לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

רכישת דירות להשקעה בחו"ל

אנו מלווים לקוחות גם בתהליכי רכישה של נכסים מחוץ לישראל ובפרט השקעות נדלן בארהב על כל הכרוך בכך. לרוב יתבצעו רכישות נדל"ן שאיננו ממוקם בארץ, על ידי חברות תיווך המתמחות בכך. משרדנו מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות הקונים נכסים "בשלט רחוק", מתוך מטרה להסדיר את העניינים החוקיים של הרכישה ובהתאם לתנאי הקנייה של המדינה עצמה – לרבות שינויים בגובה המיסים.

עסקאות נדל"ן הממוקם בחו"ל הן שונות בתכלית מאלו המתבצעות בישראל, כאשר היקף הלקוחות הבוחרים להשקיע בדירות למכירה בתשואה גבוהה או להשכרה לטווח ארוך – הולך וגדל, בהתחשב ביציבות ששוק הנדל"ן במדינות אלו מציע ובהון הראשוני הנמוך יחסית, הנדרש לצורך רכישת דירה.

לקבלת יעוץ ראשוני חינם
מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם